Jedzenie w podróży

Nadchodzący letni czas sprzyja górskim wycieczkom, wypoczynkowi na plaży i nad jeziorem. Bez względu na to, gdzie i na jak długo wybierzemy się podczas wakacji, z reguły zawsze zabieramy ze sobą „coś na drogę”, czyli prowiant. Najczęściej zabieramy w podróż owoce i kanapki oraz napoje. Jednak niejednokrotnie trudne warunki (również atmosferyczne), z jakimi musimy się zmagać podczas letnich wypadów, powodują, że nasz prowiant traci swoją jakość i apetyczność. Dlatego warto zadbać o odpowiednie przechowywanie naszego posiłku w czasie podróży.

1. Praktyczny lunchbox na kanapki
Nie folia aluminiowa, nie torebki papierowe, nie woreczki nylonowe – lunchbox!
Możesz przygotować pyszne kanapki i cieszyć się ich smakiem i apetycznym wyglądem przechowując je w specjalnych pojemnikach na posiłki. Podczas wyczerpującej wycieczki zawsze chętnie zjadamy coś, co sami wcześniej przygotowaliśmy, co lubimy. Liczy się jednak jakość tego posiłku, dlatego warto zainwestować w lunchbox, który pomoże nam utrzymać jedzenie w dobrym stanie.

2. Banan zawsze w dobrej kondycji
Oj, chyba każdego z nas spotkała przykra niespodzianka, kiedy włożyliśmy do plecaka, czy torby banany, a po wyjęciu nie dość, że stały się one brzydkie, brązowe to na dodatek miękkie. Nie tego oczekiwaliśmy, a przyjemność jedzenia zdecydowanie zmalała. Jest jednak na to rozwiązanie. Kiedy chcesz zabrać w podróż banany, zadbaj o ich odpowiednie przechowywanie, zaopatrz się w specjalny pojemnik na banan marki Snips. Warto również zobaczyć inne pojemniki do przechowywania żywności dostępne w Decorto. Pojemnik pozwala na bezpieczne transportowanie banana i jego ochronę przed zgnieceniem oraz zachowuje świeżość przez dłuższy czas. Idealnie!

3. Nie sok – arbuz!
Arbuz to owoc, który w 92% składa się z wody, dlatego warto zabierać go w podróż i spożywać w czasie upalnych dni. Jednak przechowywanie, a co więcej transportowanie arbuza często staje się dla nas wyzwaniem. Ze względu na kruchość miąższu tego owocu, bardzo szybko ulega rozpadowi. Marka Snips w swojej ofercie posiada specjalny pojemnik, który pozwala zachować świeżość i smak arbuza, jak i innych owoców przez dłuższy czas. Dodatkowo pojemnik został wyposażony w specjalny ociekacz.

4. Uniwersalna butelka na wodę
Czy zdarzyło się Wam podczas podróży, czy wycieczki, że ilość wody była niewystarczająca, by zaspokoić pragnienie wszystkich uczestników wyprawy? Jeśli tak, powinniśmy pomyśleć o funkcjonalnej butelce z filtrem, która czyści wodę z kranu, usuwając z niej zanieczyszczenia organiczne, zapach oraz smak chloru. Filtr uzupełnia ilość minerałów, dlatego woda jest wzbogacona naturalnymi, zdrowymi pierwiastkami. Warto zaopatrzyć się w butelkę Eau Good marki Black+Blum, by w przyszłości nie zdarzyła się podobna sytuacja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *