Nowe mieszkanie – „parapetówka” – co kupić znajomym na prezent?

Co kupić znajomym w ramach prezentu do nowego mieszkania? Pewnie niejednokrotnie zmagaliście się z tym problemem, spróbujemy dziś zaproponować Wam kilka uniwersalnych pomysłów na upominek dla nowo-wprowadzonych znajomych czy przyjaciół.

Po pierwsze – sztućce klasyczne lub nowoczesne, do wyboru i koloru

Ogromny wybór sztućców na rynku powoduje, że w rezultacie nie wiemy, które sztućce warto wybrać. Dlatego prezentujemy Wam te, na które warto zwrócić uwagę dokonując zakupu prezentu.

Dla nowoczesnego domu, w którym nie brakuje dodatków o intensywnym kolorze świetnie wpasują się sztućce marki Vialli Design. Szczególną uwagę zwracamy na hit, który rewolucjonuje rynek sztućców, czyli Tullio. Sztućce Tullio są dostępne w pięciu soczystych kolorach (czerwonym, żółtym, pomarańczowym, fuksji, zielonym), a wyróżnia je oryginalny kształt przypominający papryczki chilli. Sztućce, wbrew pozorom, są bardzo użyteczne i poręczne – doskonale leżą w dłoniach.

Jeżeli szukamy nowoczesnych sztućców, ale nieco bardziej stonowanych polecamy serię Mia Vialli Design. Sztućce dostępne są w czterech kolorach białym, czarnym, zielonym i w odcieniu fuksji.

Vialli Design w swojej ofercie posiada szereg innych równie innowacyjnych sztućców, które doskonale prezentują się w nowoczesnych wnętrzach.

Jeżeli wybieramy tradycyjny design sztućców, warto zwrócić uwagę na sztućce Kulig. Cena zestawu 24-elementowego waha się od  59 zł do 239 zł. Szczególnie rozchwytywanym modelem sztućców Kulig jest London, Sigma i Lambda.

Polecamy również sztućce marki Amefa, które niezwykle elegancko prezentują się na każdym stole.

Po drugie – stojaki na wino i inne trunki

Kolejnym dobrym pomysłem na prezent dla nowo-wprowadzonych będzie stojak lub wieszak na butelki z winem. W zależności od wystroju wnętrza, proponujemy nowoczesne lub bardziej stylowe uchwyty m.in. marki Menu, Koziol, Umbra czy J-me.

Po trzecie – patelnie i woki

W czymś trzeba przyrządzać smakowite i zdrowe obiady czy kolacje, dlatego proponujemy włoskie patelnie i woki marki Moneta, które dzięki swojej ekologicznej i ceramicznej powłoce ułatwią przygotowanie chrupiących z zewnątrz i soczystych w środku, zdrowych potraw, bez utraty witamin i minerałów.

Po czwarte – praktyczne innowacje, czyli noże ceramiczne

Nowinki technologiczne zawsze mile widziane, szczególnie w kuchni. Prezentujemy ostre jak diament noże ceramiczne Vialli Design, które powoli podbijają polski rynek. Noże dostępne są w kilku rozmiarach i trzech wersjach kolorystycznych: czerwonej, czarnej i zielonej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *