Serwowanie ciast i ciasteczek

Naczynia to zdecydowanie tylko dodatek w Twoim domu, ale każdy chyba zgodzi się, że jest to dodatek, bez którego byłoby ciężko normalnie funkcjonować w domu.  Nie od dziś też wiadomo, że im lepiej, estetyczniej zaserwowane danie, tym lepiej smakuje.  Dlatego postanowiliśmy dziś zaprezentować Wam naczynia, które z pewnością przydadzą się podczas serwowania ciast i ciasteczek – przy kawie:)

Na początek zwracamy Waszą uwagę na nowe patery na ciasto, drożdżówki i inne słodkości marki Sagaform. Intensywna kolorystyka tych naczyń doda radości spotkaniom zarówno w domu jak i w ogrodzie czy na tarasie. Patery są dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: zielonej, różowej i niebieskiej.

Prezentujemy również trzypoziomowe etażerki marki Koziol. Szeroka gama kolorów etażerek pozwala najlepiej dopasować barwę do charakteru uroczystości jak i do wystroju stołu. Etażerki można w łatwy i szybki sposób złożyć, dlatego nie zajmują zbyt wiele miejsca w szafce. Etażerki Babell dostępne są w trzech rozmiarach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *